Γ! ΕΘΝΙΚΗ 2020-2021

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ

#ΟΜΑΔΕΣΒΑΘΜΟΙ – ΓΚΟΛ
1Αναγέννηση Καρδίτσας10 (9-4)
2Ορφέας Ξάνθης7 (4-3)
3ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου6 (8-5)
4Ποσειδών Μηχανιώνας5 (4-5)
5Διαγόρας Στεφανοβικείου0 (2-10)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Κυριακή 13/6ΣΚΟΡ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Ποσειδών Μηχανιώνας2-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ορφέας Ξάνθης2-0
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Κυριακή 20/6ΣΚΟΡ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Καρδίτσας1-1
Ορφέας Ξάνθης – Διαγόρας Στεφανοβικείου2-0
Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Κυριακή 27/6ΣΚΟΡ
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου4-2
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ποσειδών Μηχανιώνας1-2
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Κυριακή 4/7ΣΚΟΡ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Διαγόρας Στεφανοβικείου4-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Ορφέας Ξάνθης1-1
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Κυριακή 11/7ΣΚΟΡ
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου1-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου -Αναγέννηση Καρδίτσας1-2
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

#ΟΜΑΔΕΣΒΑΝΙΗ+
1  Ορφέας Ξ.  35  15  11  2  2  27  11  
 2  Ηρακλής Αμπ.  33  15  10  3  2  32  7  
 3  Αετός Οφρυνίου  28  15  8  4  3  27  11  
 4  Πανδραμαικός  26  15  8  2  5  20  13  
 5  Αλεξανδρούπολη  25  15  7  4  4  21  16  
 6  Απόλλων Παρ.  24  15  7  3  5  18  12  
 7  Νέστος Χρ.  24  15  6  6  3  15  9  
 8  Μ. Αλέξανδρος  22  15  7  1  7  17  22  
 9  Αρης Αβάτου  21  15  6  3  6  20  12  
10  Εθνικός Σοχού  20  15  4  8  3  18  13  
11  ΑΕ Ευόσμου  20  15  5  5  5  16  18  
12  Ελπίδα Σαπών  19  15  5  4  6  16  18  
13  ΑΕ Αμπελοκήπων  17  15  5  2  8  18  29  
14  ΑΕ Διδυμοτείχου  16  15  5  1  9  17  20  
15  Αναγέννηση Θ.  6  15  2  0  13  9  38  

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου2-0
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός1-0
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου0-3
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου0-1
Αετός Ορφανού – ΑΕ Ευόσμου1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών0-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού1-1
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων1-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου2-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου2-1
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης2-1
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Ορφανού0-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς2-0
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων2-0
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων0-3
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης2-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίουα.α. 3-0
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC2-0
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου2-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός0-3
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου5-0
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου4-0
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού0-0
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου0-0
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού1-3
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Θαλασσιάς1-0
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων4-0
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων1-0
ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης1-2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού2-1
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών1-0
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού0-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης1-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου3-0 α.α.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC2-1
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου1-0
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός0-2
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου2-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου1-1
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου0-2
Αετός Ορφανού – ΑΕ Αμπελοκήπων4-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων0-1
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθηςα.α. 0-3
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού0-3
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών0-0
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου0-0
ΑΕ Διδυμότειχου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου2-0
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς5-0
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-0
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης0-0
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίουα.α. 3-0
ΑΕ Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη FC2-2
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου0-3
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου1-0
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου2-2
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης1-2
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού 1-2
Αετός Ορφανού – Ελπίδα Σαπών3-0
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου3-2
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου α.α. 0-3
Αλεξανδρούπολη FC – ΑΕ Διδυμότειχου3-1
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός1-2
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης1-0
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων1-1
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων2-3
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς0-1
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Ορφανού3-1
ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης0-0
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίουα.α. 3-0
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC1-0
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου1-2
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου3-1
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου2-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου2-3
Αετός Ορφανού – Πανδραμαϊκός3-0
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου1-0
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αλεξανδρούπολη FCα.α. 0-3
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών1-0
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού 0-0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης1-3
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων0-1
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων2-0
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς3-0
Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Ορφανού2-2
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούποληςα.α. 0-3
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου1-0
Ελπίδα Σαπών – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου3-1
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου0-0
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC0-2
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου3-0 α.α.
Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης0-0
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 1-2
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου2-0
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών2-3
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού0-0
Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης1-1
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων0-3 α.α.
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων1-1
Αετός Ορφανού – Αναγέννηση Θαλασσιάς5-0
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου1-0
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός1-0
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου2-1
Ελπίδα Σαπών – Αλεξανδρούπολη FC2-2
Εθνικός Σοχού – Δόξα Σιδηροχωρίου3-0 α.α.
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Ορφανίου1-0
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς5-0
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΚΟΡ
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός2-2
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου4-1
Αλεξανδρούπολη FC – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου2-0
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου0-3 α.α.
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών0-0
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σοχού1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης1-3
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων0-5

Σχετικά άρθρα

social media