Σε φιλανθρωπικό παιχνίδι που έγινε σήμερα στην Αλεξανδρούπολη (Φώτης Κοσμάς) η Εθνική Ενόπλων αναδείχθηκε νικήτρια της Μεικτής Έβρου με 2-0. Στον αγώνα συμμετείχαν με την Εθνική Ενόπλων οι Θόδωρος Αθανασίου, Γιώργος Κατρανίτσας και Θόδωρος Τορομανίδης ποδοσφαιριστές του Ορφέα Ξάνθης. Ο Κατρανίτσας αγωνίστηκε σε όλο το πρώτο ημίχρονο, ο Αθανασίου και ο Τορομανίδης σε όλο το δεύτερο μέρος, έχοντας και οι τρεις πολύ καλή απόδοση!
![](https://xanthi-sport.gr/wp-content/uploads/2024/07/national-league1-768x432.jpg?v=1721894845)